Hillegomse Huttenbouw gaat door
Hillegom – Van maandag 15 augustus tot en met woensdag 17 augustus vindt dit jaar de Hillegomse Huttenbouw plaats op het terrein van SDO. Tijdens de huttenbouw bouwen kinderen 3 dagen lang aan hun hut en er op dinsdagavond zelfs een nachtje slapen. De huttenbouw is voor kinderen van 8 tot en met 14 jaar. Maandag 4 juli om 8 uur start de verkoop. Kosten zijn 25 euro per kind.
Net als veel andere organisaties heeft ook de Hillegomse Huttenbouw moeite om vrijwilligers te vinden. Gelukkig hebben zij toch genoeg hulp kunnen vinden om dit jaar 50 kinderen deel te laten nemen.
Voor kinderen die iemand hebben die komt helpen 2 van de 3 huttenbouwdagen geldt dat zij verzekerd zijn van deelname. Alle info is te vinden op www.hillegomsehuttenbouw.nl
Lees ook:
Nieuws
Afscheid basisschool De Giraf
Dat was het dan. Afgelopen vrijdag vond de laatste weekafsluiting plaats in basisschool De Giraf in...
Nieuws
Kertstkaartenactie Scouting Tjarda
Hillegom – Het is weer tijd voor de jaarlijkse kerstkaarten actie! Maak anderen blij met een...
Nieuws
ValOpShop-bus 17 december in Hillegom
Het promoteam van de ValOpShop staat met hun bus op woensdag 17 december van 18.00 tot 21.30 uur in...
Nieuws
3 mavo van Leeuwenhorst in actie voor Voedselbank Hillegom
Hillegom – Leerlingen van het Teylingen College Leeuwenhorst in Noordwijkerhout hebben een...


