Vrijwilligersacademie Bollenstenstreek
Hillegom – Het cursusaanbod van de Vrijwilligersacademie Bollenstreek is bekend gemaakt. In de maanden maart en april kunnen vrijwilligers en mantelzorgers weer veel leren. Hier zijn cursussen, workshops en thema-bijeenkomsten voor vrijwilligers, vrijwilligersorganisaties en mantelzorgers.
Aanbod maart/april
- Workshop groene vrijwilligers vinden en binden. Deze workshop start op 12 maart.
- Cursus Positief leven! De cursus van 5 lessen start op 28 maart.
- Training Basishulpverlening (BHV), aanmelden is mogelijk voor 29 april a.s.
- Mindfulness training Stressreductie. Deze cursus bestaat uit 8 ochtenden. Er zijn 2 startdata, 31 maart en 3 april.
De academie
Meer informatie is te vinden op www.vrijwilligersacademiebollenstreek.nl. Bij E-learning kan er direct worden begonnen met de cursus.
Voor het zelf plaatsen van aanbod of bij meer informatie/vragen kan er contact opgenomen worden met Marian Kofoed, adviseur vrijwillige inzet bij Welzijn eylingen. M.kofoed@welzijnteylingen.nl of 0252-231805
Lees ook:
Nieuws
Hoofdlijnenakkoord coalitie aangenomen
De fracties van BBH, D66 en Bloeiend Hillegom hebben het hoofdlijnenakkoord “Hillegom maken we...
Nieuws
Nieuwe directeur Hillegomse Muziekschool
Per 1 juli zal Jolanda van den Dool aantreden als nieuwe directeur-bestuurder van De Hillegomse...
Nieuws
Geslaagde kunstmarkt Montmartre
Het centrum van Hillegom stond zaterdag volledig in het teken van kunst tijdens het jaarlijkse...
Nieuws
Veel belangstelling open dag Scouting Hyllenkem
Scouting Hyllenkem heeft vrijdag 9 mei een drukbezochte open dag gehouden op de Zanderij in...
