Samen eten in Het Eetcafé
Hillegom – Dinsdag 5 januari is Het Eetcafé weer open bij Open Hof. Het is dit keer een Mexicaans menu met Chili con carne als hoofdgerecht. Na het toetje kan er nog koffie of thee gedronken worden.
Het Eetcafé vindt plaats bij Open Hof aan de Raadhuisstraat 3 in Hillegom. Achter de kerk is een ruimte waar mensen elkaar aan de maaltijd kunnen ontmoeten. Bezoekers kunnen nieuwe contacten leggen en zich meer betrokken voelen bij de maatschappij.
De deuren zijn vanaf 17:30 uur open. Het Eetcafé start om 18:00 uur. Aanmelden is nodig en kan tot zondag 3 januari via eetcafe@openhof.com of door contact op te nemen met Joyce Sierink per 06-49635437. Dieet wensen kunnen doorgegeven worden. De kosten bedragen 5 euro per persoon, maar mocht dit een belemmering zijn dan kunt u zich toch aanmelden.
Lees ook:
Nieuws
Liveblog: uitslag gemeenteraadsverkiezing Hillegom
Hillegom – De Hillegommers mochten vandaag naar de stembus om te kiezen voor de gemeenteraad....
Nieuws
Burgemeester Ter Hark gaat ook stemmen
Hillegom – Burgemeester Ter Hark ging ook stemmen vandaag. Dat deed hij dicht bij zijn...
Nieuws
Tulip Experience opent seizoen met grootste corsoschilderij ooit
Noordwijkerhout, 17 maart 2026 – Tulip Experience Amsterdam opende gisteren het...
Nieuws
JO14-2 uit Hillegom reist af naar internationaal voetbaltoernooi in Denemarken
Op 13 mei vertrekt het JO14-2 voetbalelftal uit Hillegom naar Aalborg in Denemarken om deel te nemen...





