Kerstkaarten maken bij Open Hof
Hillegom – Dinsdag 24 november is er weer een inloopcafé bij Open Hof van 13.00 – 16.00 uur aan de Raadhuisstraat 3 in Hillegom.
Deze dinsdag gaan we 3D kerstkaarten maken. Knutselen zoals 3D kaarten knippen is weer helemaal terug. Er worden verschillende demonstraties gegeven. Alle materiaal is aanwezig. Maar bezoekers kunnen ook hun eigen schaartjes meenemen en ter plekke tips en adviezen krijgen.
Open Hof wil aandacht voor samen zijn. Elke dinsdag zal Open Hof haar deuren openen, met afwisselende activiteiten met de bedoeling om elkaar te ontmoeten.
Kom het 3D knippen eens proberen, onder het genot van een kopje koffie of thee. Mensen die gewoon een kijkje willen nemen zijn ook van harte welkom. Voor meer info www.openhof.com
Lees ook:

Bewoners Mauritslaan bezorgd om nieuwbouwplannen
Hillegom – Woningcorporatie Stek is voornemens om 44 verouderde appartementen te vervangen door 88...

Maand van de Veilige Schoolomgeving
De scholen zijn weer begonnen. Daarom vragen we in de maand september extra aandacht voor...

A44: 2 weekenden dicht in september 2025
Rijkswaterstaat voert tijdens 2 weekenden onderhoud uit aan de Kaagbrug (A44). Tijdens de weekenden...

File van Fietsmaatjes bij dahliamozaïeken
Hillegom – Tijdens het weekend van de dahliamozaieken stond er regelmatig een file van...