Uit eten bij Open Hof
Komt u eten in Het Eetcafé van Open Hof dinsdag 3 november? De deuren zijn vanaf 17.30 uur open. Het is er gezellig. Je zit met vijf andere gasten aan een ronde tafel. Samen lekker eten en verhalen delen uit elkaars leven.
Het hoofdgerecht bestaat deze avond uit sajoer boontjes en/of tjap tjoy met witte rijst. Vooraf is er een lekkere soep en als afsluiting een ijskoud toetje.
Opgeven is nodig en kan via eetcafe@openhof.com of via 06-49635437. Er is een beperkt aantal plaatsen. Wij vragen een bijdrage van 5 euro per persoon, maar mocht dit een belemmering zijn dan kunt u zich toch rustig aanmelden. De maaltijd begint om 18.00 uur aan de Raadhuisstraat 3 in Hillegom. Voor meer informatie openhof.com.
Lees ook:

HLTsamen voorkomt op tijd cyberaanval door snelle update
Hillegom/Lisse/Teylingen – Op 18 juli is een veiligheidslek in het computerprogramma Citrix...

Weesfietsen bij station worden verwijderd
Na 25 september worden weesfietsen bij station weggehaald Hillegom – Deze week start gemeente...

Bollenstreek in Bedrijf trekt recordaantal bezoekers
Hillegom – De 32e editie van de open dag ‘Bollenstreek in Bedrijf’ op zaterdag 9 augustus...

Datalek door brieven over identiteitskaart of paspoort
Op dinsdag 29 juli 2025 hebben 68 inwoners van Hillegom een brief van de gemeente gekregen over het...