Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Wim Granneman exposeert bollenschilderijen in Maartenskerk

8 april @ 10:00 - 16:00

Plaatsgenoot Wim Granneman is een toegewijd Bollenstreker. Hij houdt zich bezig met de historie van de streek en verzamelt van alles wat met de bollenteelt te maken heeft, zoals schilderijen, vazen en oude catalogi. Daarnaast schildert hij zelf al bijna twintig jaar de mooiste plekjes uit de regio. Zijn schilderijen geven een realistisch en herkenbaar beeld van de bloeiende bollenvelden in en om Hillegom.

De hyacintvazen zijn eeuwenlang gebruikt om in binnen- en buitenland (‘s winters op een glas met water) hyacinten in bloei te brengen. De bollen werden (en worden nog steeds) voornamelijk geleverd door bollenbedrijven uit de Bollenstreek.

De bollenschilderijen en vazen zijn te zien in de Maartenskerk, die tijdens het Keukenhof-seizoen elke woensdag en zaterdag geopend is van 10:00 tot 16:00 uur.

(Foto: Wim Granneman)

Gegevens

  • Datum: 8 april
  • Tijd:
    10:00 - 16:00
  • Evenement Categorie:

Locatie