Gratis hulp voor huurders om energie te besparen
Hillegom – Inwoners met een huurwoning kunnen hulp krijgen om minder energie te gebruiken. Zij kunnen zich aanmelden voor een gratis bezoek van een energieklusser die energiebesparende oplossingen en tips geeft. De gemeente werkt hiervoor samen met het bedrijf Sobolt.
Wat doet een energieklusser?
De energieklusser komt bij de aanvrager thuis en bekijkt hoe energie kan worden bespaard. De aanvrager kiest zelf welke oplossingen gewenst zijn. Denk aan tochtstrips, radiatorfolie of een waterbesparende douchekop. De energieklusser plaatst deze producten direct. De afspraak duurt ongeveer 1,5 uur en kost helemaal niets.
Aanmelden
Kijk voor meer informatie en het maken van een afspraak op de website van Energieklus of bel of WhatsApp naar 010 – 8995 510.
Lees ook:
Nieuws
Kunst bewonderen tijdens Open Atelierroute
Tijdens de Open Atelierroute op 7 en 8 november openen lokale kunstenaars hun ateliers voor het...
Nieuws
Onderzoek naar Joods vastgoed en rechtsherstel in Hillegom afgerond
De gemeente Hillegom heeft onafhankelijk historisch onderzoek laten uitvoeren naar Joods vastgoed...
Gemeenteberichten
Lenen van de buren in plaats van kopen
Een ladder voor de dakgoot, een partytent voor een verjaardag of een boormachine voor één gaatje....
Gemeenteberichten
N207: werkzaamheden in de avond en nacht van 4 op 5 november 2026
We repareren het asfalt op een deel van de N207 bij Hillegom. De weg is van woensdag 4 november...



