°C
dinsdag 15 juli 2025

Jeugdkamp De Hill-Billies: een week vol avontuur

HILLEGOM – Deze zomer organiseert Stichting De Hill-Billies opnieuw haar bekende jeugdkamp: een week vol spelletjes, plezier en onvergetelijke herinneringen. Van zaterdag 26 juli tot en met zaterdag 2 augustus zijn alle kinderen uit groep 3 tot en met 8 van de basisschool van harte welkom om mee te gaan op kamp.

Het Hill-Billies kamp is al jarenlang een begrip in Hillegom en omgeving. Kinderen beleven er een echte vakantieweek vol leuke bosspelletjes, vossenjacht, een gezellige uitgaansdag, shows, zwemmen, een knutsel- en leeshoek en natuurlijk lekker veel buiten spelen. Alles wordt georganiseerd door een team van enthousiaste vrijwilligers die zorgen voor een veilige, gezellige en avontuurlijke omgeving.

De kosten voor deelname bedragen 175 euro per kind. De organisatie wil het kamp echter voor iedereen toegankelijk houden. “Wij vinden dat ieder kind op kamp moet kunnen,” benadrukt de stichting. Daarom is er altijd de mogelijkheid om een betalingsregeling te treffen of gebruik te maken van een korting. Ouders die bijvoorbeeld gebruikmaken van de voedselbank worden aangemoedigd om contact op te nemen met De Hill-Billies voor passende ondersteuning.

Inschrijven kan via de website www.hill-billies.nl.

Aankomende evenementen

Lees ook: