Steun Hillegomse verenigingen met de “Anjeractie”
Hillegom – De mobiele collecte van het Prins Bernhard Cultuurfonds, voorheen de Anjeractie is voor (culturele) organisaties in het hele land om geld op te halen voor lokale cultuur en natuur. De acute nood is voorbij maar de noodzaak om de culturele sector extra te steunen niet. Vandaar dat het Cultuurfonds óók dit jaar de hele opbrengst weer teruggeeft aan de organisaties die collecteren.
Ook Hillegomse organisaties doen hieraan mee, zoals de HHK. Zij sparen voor een vibrafoon. Klik hier voor meer informatie.
Steun cultuur en natuur in jouw buurt, nu meer dan ooit, met de jaarlijkse actie van het Prins Bernhard Cultuurfonds. Doneer kan via de vereniging of via het Cultuurfonds.
Collecteert jouw vereniging ook? Geef het door via: redactie@hillegomonline.nl.
Lees ook:
Nieuws
Kunst bewonderen tijdens Open Atelierroute
Tijdens de Open Atelierroute op 7 en 8 november openen lokale kunstenaars hun ateliers voor het...
Nieuws
Onderzoek naar Joods vastgoed en rechtsherstel in Hillegom afgerond
De gemeente Hillegom heeft onafhankelijk historisch onderzoek laten uitvoeren naar Joods vastgoed...
Nieuws
Met dahlia ‘Eureka Centennial’ is de cirkel na honderd jaar rond bij C.S. Weijers & Zonen B.V.
Honderd jaar geleden begon het allemaal met dahlia’s. En honderd jaar later staat juist die...
Nieuws
Muziek tijdens de Open Atelierroute 2026 in Hillegom
Tijdens de Open Atelierroute 2026 is er op zaterdag 7 en zondag 8 november niet alleen kunst te...



