Buurtkamer bij Open Hof
Dinsdag 28 juni organiseert Open Hof weer een Inloopcafé van 13.00 – 16.00 uur aan de Raadhuisstraat 3 in Hillegom. Deze dinsdag gaan we 3D kaarten maken. Knutselen zoals kaarten maken is het helemaal. Alle materiaal is aanwezig. Maar bezoekers kunnen ook hun eigen schaartjes meenemen.
Open Hof wil aandacht voor samen zijn. Elke dinsdag zal Open Hof haar deuren openen, met afwisselende activiteiten met de bedoeling om elkaar te ontmoeten in de buurtkamer.
Kom het 3D knippen eens proberen, onder het genot van een kopje koffie of thee. Mensen die gewoon een kijkje willen nemen zijn ook van harte welkom. Voor meer informatie zie www.openhof.com
Lees ook:
Nieuws
Bingo met een gezonde twist: Hillegommers winnen meer dan alleen een prijs
Donderdag 6 augustus is in Plein28 de eerste editie van de Oppepper bingo (65+) feestelijk...
Nieuws
Doorgang Leidsevaart tijdelijk afgesloten voor vaarverkeer
De doorgang over de Leidsevaart is tijdelijk niet mogelijk. Om verdere verspreiding van zout water...
Nieuws
“Between Light and Shadow”, portretten van Martien Okkerse
In de Bibliotheek van Hillegom, Sportlaan 1 in Hillegom, is tot 23 september 2026 de expositie...
Nieuws
Nieuw Ensemble Kennemerklank zoekt amateurmuzikanten
Na de zomer gaat in de regio een nieuw muziekensemble van start: Ensemble Kennemerklank....
