Kerstkaarten maken bij Open Hof
Hillegom – Dinsdag 24 november is er weer een inloopcafé bij Open Hof van 13.00 – 16.00 uur aan de Raadhuisstraat 3 in Hillegom.
Deze dinsdag gaan we 3D kerstkaarten maken. Knutselen zoals 3D kaarten knippen is weer helemaal terug. Er worden verschillende demonstraties gegeven. Alle materiaal is aanwezig. Maar bezoekers kunnen ook hun eigen schaartjes meenemen en ter plekke tips en adviezen krijgen.
Open Hof wil aandacht voor samen zijn. Elke dinsdag zal Open Hof haar deuren openen, met afwisselende activiteiten met de bedoeling om elkaar te ontmoeten.
Kom het 3D knippen eens proberen, onder het genot van een kopje koffie of thee. Mensen die gewoon een kijkje willen nemen zijn ook van harte welkom. Voor meer info www.openhof.com
Lees ook:
Nieuws
Vrijwilligers Taalcafé in het zonnetje gezet
De laatste bijeenkomst van het Taalcafé Hillegom voor de zomervakantie stond op maandag 14 juli in...
Nieuws
De Giraf haalt indrukwekkend bedrag op met sponsorloop
Hillegom – Basisschool De Giraf heeft met haar jaarlijkse sponsorloop een indrukwekkend bedrag...
Nieuws
Controleer op tijd de geldigheid van uw reisdocument
Verloopt een paspoort of identiteitskaart in 2026? Dan is het verstandig om de geldigheid tijdig te...
Nieuws
1e dahliacorso van de Bollenstreek
Op vrijdag 11 september zal het eerste dahliacorso van de Bollenstreek gaan rijden in Hillegom. Ton...
